Sa oled siin

Donetski lennujaam püsib valitsusvägede kontrolli all

  • Donetski lennujaam
    Donetski lennujaam enne sõjategevust (FOTO: wikimedia.com)

Ukraina sõjaväe esindajate teatel on Donetski lennujaam endiselt nende kontrolli all vaatamata öö läbi kestnud kokkupõrgetele vahendab pravda.ru.
 
„Lennujaam on sõjaväejõudude kontrolli all. Meie poolel kaotusi pole,“ sõnas Ukraina sõjaväelaste esindaja Vladislav Seleznevi kanal 5 uudistele. Ta lisas, et öiste kokkupõrgete käigus sai üks valitsusväelane haavata.
 
Donetski isehakanud rahvavabariigi asepeaminister Andrei Purgin selgitas RIA Novostile, kuidas separatistid on sunnitud võitlema lennujaama juures, et lõpetada Ukraina sõjaväelaste poolseid rünnakuid Donetskis. Ta tuletas meelde, et alates 1. oktoobrist on Donetskis hukkunud 26 ja haavata saanud 60 inimest.
 
Kolmapäeval teatas Donetski rahvavabariigi (nüüdseks endine) peaminister  Aleksandr Zahhartšenko, et separatistid kontrollivad peaaegu 100% lennujaama territooriumist .

Märksõnad: 
Välisuudised
Toimetaja: 
Anneli Kann

Kommentaarid

Välismaa=Ukraina vähemalt Peeglis

"Ukraine sõjaväe esindajate teatel on Donetski lennujaam endiselt nende kontrolli all vaatamata öö läbi kestnud kokkupõrgetele vahendab pravda.ru." Ukraine? Pluss see, et see lause on täiesti x-moodi üles ehitatud. Õppige eesti keel selgeks!

Lisa kommentaar