Hind tundub kliendi jaoks alati kallis.
Terje Juus, AS Fortum Tartu klienditeenidaja

Sa oled siin

Küttehind tegelikult ei tõuse

  • Tartu elanikud tunnevad ekslikult, et küttehinnad alatasa tõusevad. iStockphoto

Tervet linna küttev AS Fortum Tartu pakub tartlastele juba mitmendat aastat järjest stabiilset küttehinda, kuid tarbijatele tundub hind ikkagi kallis.
 
Tartus kolmandat aastat elanud Karina Mets (22) on selle aja jooksul elanud erinevates linnaosades, kuid küttehind on tema sõnul igal pool üüratult kallis. Talvel peab ta maksma sooja eest vähemalt 70 eurot ning külmematel kuudel veelgi rohkem. „See on nii kallis, et ma ei taha arveid isegi vaadata!“ ütles Mets.
 
Metsa sõnul ei osanud ta isegi arvata, et küttehind ei ole aastatega tõusnud. „Selline tunne, et iga talv nööritakse aina rohkem.“
 
AS Fortum Tartu klienditeenindaja Terje Juus ütles, et raudteest kesklinna pool on küttehind 53,35 eurot ning teisel pool 53,92 eurot MWh eest. Ta lisas, et paar aastat järjest on küttehind püsinud muutumatult ning algaval kütteperioodil hind samuti ei tõuse. „Hind tundub kliendi jaoks alati kallis,“ ütles Juus.

Märksõnad: 
Majandus
Toimetaja: 
Sander Kask

Kommentaarid

Nojah, ega siis ühe inimese põhjal ei maksa teha üldistusi. 70 eurot on palju küll, aga kui seda on palju vaid Karina jaoks, siis ei saa ikkagi tarbijatest mitmuses rääkida. Kahjuks.

Lisa kommentaar