Sa oled siin

Lubatud aktiivne kinoseanss jäi siiski tavapäraselt passiivseks

  • Korvpallirõngas. Allikas: commons.wikimedia.org

Cinamoni kinokeskuses TÜ Rocki korvpallimeeskonnaga kolmapäeval läbi viidud aktiivne spordifilmi „Programm“ vaatamine jäi ajapuuduse tõttu külastajate jaoks üsna tavapäraseks.
Palliloopimiseks ei läinud 
Cinamoni turundusjuht Ave Annuk kirjutas ürituse reklaamis, et tegu on aktiivse seansiga. Kino töötajad ütlesid, et Rocki tiim pidi enne filmi külastajatele erinevaid korvpalli visketehnikaid ette näitama ja katsetada laskma. Piletimüüjad kirjeldasid eriseanssi kui fännide võimalust suhelda tiimi liikmetega ning küsida autogramme. Selleks palusid kino töötajad piletiostjatel kinno saabuda pool tundi enne seansi algust. Lisaks lubasid nad igale filmivaatajale tasuta tervitusjooki Saku õlletehaselt.
Pool tundi enne filmi algusaega saabunud kinokülastajad said sissepääsu juures koos Rocki peatreeneri Gert Kullamäega jälgida ettevalmistustöid. Ostukeskuse eskalaatoril sõidutati kohale inimesepikkune korvpallirõngaga post. Kahe väikese laokäruga veeti ükshaaval saali ka reklaamtähed R, O, C ja K. Saku õlletehase poolt sai igaüks ka tasuta joogi. Kino ja korvpalliklubi fotograafid tegid reklaamtähtedest ja hilinemisega saali pääsenud publikust mõned pildid. Sellega aktiivne osa lõppes. Korvpallirõngast ei kasutanud tiim ega külastajad.
Korraldajad näevad üritust esimese katsetusena
Rocki turundusspetsialist Ivo Hunt ütles, et planeeritud filmieelne programm jäi ära ajapuuduse tõttu. Hunt lubas kogemusest õppida ning järgmisel korral rohkem aega varuda ja aktiivsed tegevused ka tegelikult läbi viia. Tema sõnul siiski täideti ürituse eesmärk meelitada kinno sadakond inimest. Hunt ütles, et ürituse korraldamine oli korvpalliklubi ettepanek Cinamon kinokeskusele ja tiim tuli kohale täies koosseisus.
Kinokeskuse turundusjuht Ave Annuk kirjeldas kolmapäevast üritust prooviseansina. Tema sõnul tulenes ebaõnnestumine sellest, et koostööd teevad kaks organisatsiooni erinevate nägemuste ja arusaamadega. Kedagi süüdistada Annuk ei taha ja leiab, et kogemusest tuleb õppida ja oktoobris Vin Dieseli uue filmiga „Viimane nõiakütt“ üritus paremini läbi viia.
Üritust külastanud kino- ja korvpallihuviline Maarika Jaguson arvas, et kinoüritusel oleks võinud olla rohkem võimalust mängijatega suhelda. „Oleks teadnud, et saalis toimub korvi viskamine, oleks sinna ka varem läinud,“ lisas Jaguson.

Märksõnad: 
Uudised
Toimetaja: 
Jaanus Vogelberg

Lisa kommentaar