"Pikalt ja põhjalikult" 09.10.2018 raadio Martas. Ettevõtlusauhindadest ja ettevõtlusest Põlvamaal.

Üleriigilise ettevõtlusnädala lõpetuseks tunnustati Põlvamaal ka kohalikke silmapaistvamaid ettevõtjaid. Ajakirjandusmagistrant Virgo Siil rääkis ettevõtmistest ja ettevõtjate tunnustamisest pikalt ja põhjalikult Põlvamaa arenduskeskuse ettevõtluskonsultandi Diana Plaksoga. Ettevõtte loomisel, nagu paljul muulgi on omad plussid ja puudused, koolitusprogrammid ning kogenud mentorid võivad aidata hädasid ennetada. Kuna Põlvamaa on väike, on siin ka valdavalt väiksed ettevõtted, kuid näited mujalt maailmast näitavad, et väiksest ettevõttest võib vinge mõtte või nutika tootearenduse abil mõjus firma kujuneda. Põlvalastel on võimalus abi otsida lähedal asuvast ülikoolilinnast, mis uhkeldab heade mõtete tiitliga.

• Põlvamaa arenduskeskuse ettevõtluskonsultant Diana Plakso.