• Täna õhtul kell seitse tutvustab Silicon Valley ettevõtja Michael Baum TTÜ Mektory keskuses tudengitele, kuidas luua miljardidollariline ettevõte.
  • Ettevõtjatest tudengitele suunatud rahvusvaheline mentorlus- ja investeerimisprogramm Founder.org liitus Tallinna Tehnikaülikooliga
  • USAs on Founder.org partnereiks tippülikoolid, näiteks Stanfordi ja Berkeley ülikool.

Silicon Valley ettevõtja õpetab TTÜs miljardeid teenima

• Michael Baum Foto: Rembrandt Venture Partners

Täna õhtul tutvustab MTÜ Founder.org’i asutaja ise programmi ning avaldab kaheksa saladust miljardidollarise ettevõtte loomiseks. Tallinna Tehnikaülikool on ühest kaheteistkümnest ülikoolist Euroopas, kes teeb koostööd ettevõtlikele tudengitele suunatud MTÜga Founder.org.

“Founder.org panustab innovaatoritesse, kes nagu meiegi, tahavad lahendada suuri väljakutseid,” selgitas Founder.org'i asutaja Michael Baum. Ta rääkis, et ootab huviga Eesti noorte ettevõtjate ideid ja näeb Tallinna Tehnikaülikooli tudengites suurt potentsiaali.

TTÜ prorektor ja Mektory keskuse direktor Tea Varrak sõnas, et TTÜ jaoks on väga oluline pakkuda tudengitele võimalusi luua ise ettevõtteid. “Oleme väga rõõmsad, et partnerlus Founder.org programmiga annab meie tublidele tudengitele võimaluse saada stardiraha, ja veelgi tähtsam, otsekontakti Silicon Valley ettevõtjate ja investoritega,” ütles Varrak.

Programmi pääsevad meeskonnad saavad kuni 100 000 dollarit stardiraha, isiklikke koolitusi edukatelt Silicon Valley ettevõtjatelt ja isikliku mentori terveks aastaks. FOUNDER.org’ist saavad osalejad ka vajalikke kontakte edasisteks investeeringuteks.

Teaduslik ja hariv
Kadri Salamäe

Kommentaarid

Väga asjalik lugemine. Sellist ajakirjandust võiks rohkem olla! Bonnier siit me tuleme!

Nõus eelkõnelejaga. Tõstke palka sellel ajakirjanikul